Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Moduł odbiornika SCI-705R dla jednostki SCI-700

nr SAP: G560101C002

Produkt wycofany

  • Moduł Odbiornika
  • Dla systemu bezprzewodowego UHF SCI-7000
  • Pasmo przenoszenia 50-18,000 Hz
  • Waga 0,2 Kg
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: mikrofony konferencyjne,
Moduł odbiornika dla systemu bezprzewodowego UHF SCI-700.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout