Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Bezprzewodowy zestaw głośnomówiący Konftel 55WX

nr SAP: G760102B002

  • Bluetooth, USB
  • Rozmiar spotkań do 12 osób
  • Nagrywanie rozmów
  • OmniSound
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,
Konftel 55Wx to łatwy w użyciu, kompaktowy i niezwykle uniwersalny konferencyjny zestaw głośnomówiący USB z Bluetooth. Krystalicznie czysty dźwięk HD w opatentowanej technologii OmniSound® zapewnia także w połączeniach przez Bluetooth, bardziej naturalne brzmienie niż w przypadku tradycyjnych rozmów telefonicznych.

Konftel 55Wx zapewnia komunikację UC bez żadnych ograniczeń. Integruje się z wiodącymi platformami Unified Communications: Skype for Business, Cisco Jabber oraz Avaya One-X/Communicator zainstalowanymi na komputerze użytkownika. Dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD ułatwia nawiązywanie i odbieranie połączeń, jak również przegląd dostępnych ustawień i funkcji.Ale to nie wszystko! Konftel 55Wx został specjalnie zaprojektowany, aby pełnić rolę węzła komunikacyjnego. Wystarczy podłączyć komputer, telefon komórkowy/tablet i telefon stacjonarny, aby można było mostkować połączenia (utworzyć konferencję) z tych 3 urządzeń, w której wszyscy użytkownicy słyszą się wzajemnie.

To niezwykle uniwersalne urządzenie wygląda równie dobrze na biurku, w domowym biurze, jak i w sali konferencyjnej. Opcja podłączenia dodatkowych mikrofonów pozwala dwukrotnie zwiększyć obszar działania zestawu i zastosować go także w większych pomieszczeniach. 

​Konftel 55Wx wyposażono w funkcję nagrywania. Dzięki temu można zapisywać i odtwarzać nagrane rozmowy / notatki głosowe zarejestrowane na karcie pamięci.


Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout