Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Przewodowy zestaw głośnomówiący Konftel 55

nr SAP: G760102B001

  • USB
  • Rozmiar spotkań do 12 osób
  • Nagrywanie rozmów
  • OmniSound
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: ,

Przewodowa przystawka konferencyjna USB


Konftel 55 to łatwy w użyciu, kompaktowy i niezwykle uniwersalny konferencyjny zestaw głośnomówiący USB do komputera. Krystalicznie czysty dźwięk HD w opatentowanej technologii OmniSound® zapewnia bardziej naturalne brzmienie niż w przypadku tradycyjnych rozmów telefonicznych.
Konftel 55 zapewnia komunikację UC bez żadnych ograniczeń. Integruje się z wiodącymi platformami Unified Communications: Skype for Business, Cisco Jabber oraz Avaya One-X/Communicator zainstalowanymi na komputerze użytkownika. Dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD ułatwia nawiązywanie i odbieranie połączeń, jak również przegląd dostępnych ustawień i funkcji.

​Dla bardziej wymagających zastosowań Konftel 55 występuję także w wersji Konftel 55Wx, ​ która została wzbogacona o Bluetooth®, możliwość podłączenia dodatkowych mikrofonów oraz ma w zestawie akumulator.

Konftel 55 został specjalnie zaprojektowany, aby pełnić rolę węzła komunikacyjnego. Wystarczy podłączyć komputer i telefon stacjonarny, aby można było mostkować połączenia (utworzyć konferencję) z tych 2 urządzeń, w której wszyscy użytkownicy słyszą się wzajemnie.
Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout