Informujemy, że nasza strona wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”)     Zgoda    Polityka prywatności

Wizualizer OPTOMA DC550

nr SAP: G390301B002

Produkt wycofany

 • Wizualizer Full HD (1920x1080)
 • Obszar pracy: A3 (297x420 mm)
 • Zoom optyczny: 17 (zoom mechaniczny 4X)
 • Zoom cyfrowy: 8
 • Kamera: 1/3,2” CMOS
Porównaj
Wyczyść porównanie
Producent: kamera dokumentów, rzutnik pisma,

Wizualizer Optoma DC-550

 • Kamera 8MP
 • Zoom optyczny 17x / zoom cyfrowy 8x
 • 2 x wejście/wyjście HDMI, 2 x wejście/wyjście VGA
 • Poziomo A3 (297 x 420 mm) (11.7 x 16.5 cal)
 • Szybkość klatkowania 30kl./s
 • SDHC (maks. 32GB)
 • Mikrofon wbudowany
 • Głośnik wbudowany
 • 5-letnia gwarancja

Wizualizacja skrajnie drobnych szczegółów dla łatwości uczenia się. Jeśli chodzi o nauczanie, zazwyczaj liczą się szczegóły, a więcej to zawsze lepiej. Dzielenie się swoimi pomysłami i wiedzą z dużą publicznością może być wyzwaniem, ale taka możliwość przynosi ogromne korzyści.

W przypadku nowego wizualizera Optoma DC550 wystarczy umieścić przedmioty pod kamerą, podłączyć go do projektora i już można pokazywać na dużym ekranie wszystko co się dzieje na żywo. Informacje stają się jasne, a wszyscy współdzielą wizję prowadzącego.

DC550 oferuje 8-megapikselową matrycę, zoom całkowity 544X (zoom optyczny 17X / zoom cyfrowy 8X / zoom mechaniczny 4X) i wideo o szybkości klatkowania do 30 kl./s (przy pełnej rozdzielczości) dla doskonałej jakości i parametrów obrazu, pozwalając na ujrzenie szczegółów często niewidocznych dla ludzkiego oka.

Rób zdjęcia lub nagrywaj wideo funkcją kamery i dodawaj je do przyszłych prezentacji – to wszystko jest takie proste. Twórz ciekawsze materiały lekcyjne poprzez łatwe przechwytywanie zdjęć, wideo i audio kamerą dokumentacyjną DC550. Kamerą dokumentacyjną można nawet zrobić nagranie wideo doświadczenia naukowego, zapisać je na swoim komputerze stacjonarnym/laptopie przez USB lub na kartę SD i wykorzystać je na następnych zajęciach, a uczniowie mogą nagrywać swoje demonstracje w celu późniejszego przeglądu.

Wizualizer DC550 jest potężny, solidny i pełen przydatnych funkcji, które zrewolucjonizują każdą prezentację w klasie lekcyjnej lub sali konferencyjnej. DC550 – ulepszamy sposób komunikowania się.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout