Laboratorium przyrodnicze Globisens w Azerbejdżanie

Mobilne, cyfrowe laboratorium przyrodnicze Globisens znane jest na całym świecie i wielu krajach zdobywa uznanie nie tylko nauczycieli lecz także i placówek rządowych.

Tak jest właśnie w Azerbejdżanie gdzie tamtejsze Ministerstwo Edukacji wprowadziło pilotażowy program wyposażenia 50 szkół w Baku w najnowocześniejsze laboratoria przyrodnicze Globisens.

Czytaj cały artykuł.

 

Oprogramowanie MozaBook z licencją na 6 miesięcy

Promocja - MozaBook z licencją na 6 miesięcy

Oprogramowanie MozaBook

z licencją na 6 miesięcy do każdego monitora interaktywnego i tablicy interaktywnej zakupionych w ramach programu Aktywna Tablica!

MozaBook

  • oprogramowanie interaktywne
  • bogata mediateka: zdjęcia, filmy  edukacyjne, modele i pliki 3D, zadania, itp.
  • możliwość tworzenia i dodawania własnych plików podzielone tematycznie
  • obejmuje wszystkie przedmioty i  poziomy nauczania
  • oprogramowanie w j. polskim
  • licencja na 6 miesięcy
  Więcej informacji o oprogramowaniu MozaBook

Promocja trwa do zakończenia programu Aktywna Tablica

Dofinansowanie szkolnych laboratoriów przyrodniczych!!!

Do 15 czerwca JST mogą składać wnioski o zwiększenie części subwencji oświatowej ogólnej z 0,4% rezerwy w roku 2018 z tytułu dofinansowania wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych.

Warto wykorzystać te pieniądze na nowoczesne, cyfrowe wyposażenie pracowni przyrodniczych, chemicznych czy do nauki fizyki.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, mobilne, cyfrowe i kompaktowe laboratoria przyrodnicze do przeprowadzania doświadczeń z przyrody, biologii, chemii i fizyki. Unikalna konstrukcja kompaktowego dysku z wbudowanymi nawet 15 czujnikami z możliwością pracy w klasie i w terenie zapewnia komfort i szerokie spektrum funkcji umożliwiające realizację podstawy programowej.
Zapraszamy na stronę  z produktami Globisens

Agraf – nowoczesne technologie w praktyce

W dniach 9 – 10 maja zorganizowaliśmy szkolenie dla naszych partnerów handlowych z całej Polski. Obecnych było blisko 100 osób z ponad 70 firm. Prezentacje wystawionego sprzętu oraz szkolenia prowadzili menadżerowie z firm Newline, Sony, BenQ, NEC, Turning Technologies, Globisens oraz pracownicy Agrafu.

Uczestnicy mieli okazje zapoznać się z bogatą ofertą Agraf-u jak również mogli na “żywo” zobaczyć w działaniu modele oferowanych przez nas monitorów interaktywnych marki Newline, zestawy oferowanych tablic interaktywnych z projektorami BenQ, NEC i Sony, wypróbować mobilne, cyfrowe laboratorium przyrodnicze Globisens oraz cyfrową, mobilną pracownię językową Roycan. M.in. podczas zajęć w praktyce wykorzystywane były piloty do odpowiedzi, które umożliwiały prowadzącym angażowanie uczestników i interakcję z nimi.

Niezwykle ważną częścią szkolenia była możliwość wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami jak również bezpośrednie konsultacje z przedstawicielami producentów.

Barbara Stasiak podczas prezentacjiPrezentacja firmy Newline prezentacja firmy Sony Stoisko BenQ Prezentacja Turning Technologies Piloty do odpowiedzi Turning TechnologiesDużo nas Prezentacja firmy NEC Stoisko firmy NECDuże zainteresowanie szkoleniem Prezentacja p. Roberta Pusza Prezentacja p. Barbary Stasiak z Globisens Stoiska ze sprzętem Marketing i Barbara Stasiak Prezentacja Logistyki prezentacja p. StasiakPrezentacja produktów z naszej oferty Stoisko firmy Sony Barbara StasiakFrekwencja dopisała Prezentacja p. Katarzyny Wiśniewskiej Uczestnicy dopisali Prezentacja wstępna I to już koniec...Część zespołu AgrafW kuluarachW przerwie

Nowa wersja programu GlobiLab

Na naszej stronie internetowej cyfrowa-szkola.pl jest już do pobrania najnowsza wersja oprogramowania GlobiLab dla systemu operacyjnego Windows – wersja 3.0.0. Jest to oprogramowanie do cyfrowego, mobilnego laboratorium przyrodniczego firmy Globisens.

Producent laboratorium przyrodniczego w formie dysków pomiarowych Labdisc, postanowił odświeżyć interfejs oprogramowania dlatego wersja 3.0.0. zyskała nową szatę graficzną – nowoczesne ikony 2D. Najważniejszą zmianą w tej wersji jest dołożenie pełnej obsługi wysokich rozdzielczości – wynika to z faktu, że w szkołach coraz więcej pojawia się dotykowych monitorów FullHD oraz 4K. Zastosowany został również instalator MSI który umożliwia równoczesną instalację oprogramowania na wielu komputerach.

Wszystkich posiadaczy dysków pomiarowych Labdisc zachęcamy do pobrania i wypróbowania najnowszej wersji oprogramowania GlobiLab.

Nagroda dla Agraf za najlepszą dystrybucję produktów marki Newline.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego dystrybutora produktów marki Newline zajmując pierwsze miejsce w Europie i drugie na świecie.

Dziękujemy naszym partnerom i klientom, którzy wybrali monitory interaktywne Newline TruTouch, tablice interaktywne Newline TruBoard, wizualizery newline TruCam i inne urządzenia marki Newline. To dzięki Waszym działaniom odnieśliśmy sukces. To dla Was stale się rozwijamy i doszkalamy. Poszukujemy nowoczesnych produktów i ciekawych rozwiązań.

Dziękujemy!!!

                             

ZMIANA NAZW MODELI TABLIC INTERAKTYWNYCH NEWLINE

Na naszej stronie w produktach pojawiły się nowe oznaczenia tablic interaktywnych marki Newline. Jest to wynikiem ujednolicenia nazw, którymi określone były tablice interaktywne na naszej stronie z oznaczeniami znajdującymi się na opakowaniach tablic. Dla ułatwienia poniżej znajduje się zestawienie starych nazw z nowymi.

R5-800                –             R5-800L

R5-800PC           –             R5-800E

R5-900PC           –             R5-900E