workspace 10

Już jest nowa wersja oprogramowania Workspace 10

Workspace wersja 10Ukazała się najnowsza wersja oprogramowania Workspace wersja 10 firmy Turning Technologies producenta tablic interaktywnych DualBoard i Touch Board.

Wersja 10 Workspace jest przede wszystkim stabilniejsza względem częstych aktualizacji, które pojawiają się w Windows 10. Dołożone zostało również wsparcie dla Office 2016 w ramach trybu współpracy z oprogramowaniem MS Office, a także wsparcie dla wysokich rozdzielczości występujących w coraz bardziej popularnych monitorach interaktywnych.

Nowa wersja to również zmiany związane z licencjonowaniem tego oprogramowania. W ramach wersji 10 możemy wyróżnić dwa typy licencji LITE oraz FULL.

Wersja LITE przeznaczona jest dla użytkowników tablic Dualboard, Touch Board oraz Mobi View.

Wersja Full przeznaczona jest natomiast dla wszystkich, którzy pracują na innych rozwiązaniach niż produkty  firmy Turning Technologies (np. monitorach i tablicach interaktywnych Newline) a chcieliby skorzystać z wszystkich funkcjonalności, które oferuje wielokrotnie docenione przez nauczycieli oprogramowanie Workspace. Wersja Full umożliwia szkole korzystanie z tablic interaktywnych różnych producentów stosując wszędzie to samo oprogramowanie.

Teraz Workspace 10 mogą kupić wszyscy użytkownicy tablic interaktywnych i monitorów interaktywnych nie tylko tych produkowanych przez Turning technologies.

Oprogramowanie Workspace