„Best of BETT 2017” dla cyfrowego laboratorium doświadczalnego Labdisc

BETT 2017 był szczególnie udany dla Globisens ponieważ tytuł „Best of BETT 2017” otrzymało mobilne laboratorium przyrodnicze w formie dysku Labdisc.

Best of BETT'17 nagroda dla Labdisc
Best of BETT’17 nagroda dla Labdisc

CEO firmy Globisens Dovi Bruker powiedział  „Nagroda ta zbiega się z naszą 5 rocznicą udziału w targach Bett w Wielkiej Brytanii. Zespół naukowy Tech & Learning, po rozpatrzeniu wszystkich produktów na wystawie zdecydował o przyznaniu nagrody „” dla cyfrowego, mobilnego laboratorium  przyrodniczego Labdisc firmy Globisens.

Spośród 700 wystawców wybrano sześć produktów. Heather McLean, redaktor Tech & Learning Wielkiej Brytanii powiedziała: „każdy zwycięzca wyróżniał się jakością, innowacyjnością, wszechstronnością , a nagrodzone produkty stanowią znaczącą wartość zarówno dla nauczycieli jak i uczniów nie tylko w 2017.”

Po gruntownym i trudnym procesie oceny, sędziowie przedstawili następujące uzasadnienie przyznania nagrody dla cyfrowego laboratorium przyrodniczego Labdisc: „Prawdziwie innowacyjne, solidne, poręczne  laboratorium w formie dysku, współpracujące z większością urządzeń typu tablet czy komputer. Dyski z wbudowanymi maksymalnie 14 czujnikami pomiarowymi  w czterech wersjach: uniwersalny, do fizyki, biologiczno-chemiczny i Mini  dla wszystkich kluczowych etapów nauczania. „