II Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Biologii i Przyrody

Już 9 listopada odbędzie się II Ogólnopolski Kongres Nauczycieli Biologii i Przyrody. Wszystkich uczestników zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, na którym zaprezentujemy nowoczesny sprzęt z naszej oferty, który pomoże Wam zmienić tradycyjną lekcję w angażujące doświadczenie.

 

 

Na naszym stoisku będziecie mogli samodzielnie przetestować nowoczesny sprzęt – czekają na Was m.in. najnowszy monitor interaktywny, mobilne laboratoria przyrodnicze, bezprzewodowe systemy do odpowiedzi oraz dedykowane oprogramowanie wiodących producentów. Pomożemy Wam w wyborze sprzętu, odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy!

 

Ważna informacja!

W dniu 2 listopada dział edukacji nie pracuje dlatego kontakt z handlowcami i  serwisem oraz innymi pracownikami działu będzie niemożliwy.

Dostępni będą pracownicy biura i logistyki.

Od poniedziałku 5 listopada zapraszamy jak zawsze w godzinach pracy od 8.00 do 16-tej.

Za utrudnienia przepraszamy.

Mini komputer Android PC – X10D

Rozpoczął się rok szkolny. Dla tych którzy chcą mieć jeszcze więcej ciekawych propozycji dla swoich uczniów na lekcjach i chcą unowocześnić swoją pracownię przedstawiamy mini komputer X10D marki Newline. Wydajny mały komputer pracujący pod kontrolą systemu Android może współpracować z dowolnym monitorem dotykowym Newline i umożliwia instalowanie dowolnej aplikacji ze sklepu Google Play.

 

Android PC X10D

Można wykorzystać w pracy z uczniami doskonale znane z telefonów aplikacje androidowe i jednocześnie obsługiwać je dotykowo.
Zaskocz swoich uczniów już od pierwszego dnia w szkole!
Więcej informacji o Android X10D.

Technologia Optical Bonding

Zobacz film przedstawiający porównanie monitora wyposażonego w technologię Optical Bonding z monitorem bez tej technologii. Zwróćcie uwagę na elementy wyświetlanie na nich – jak widoczne są pod różnym kontem.

Technologia Optical Bonding zmienia wrażenia podczas korzystania z monitorów interaktywnych niwelując odczucie przestrzeni między palcem a ekranem monitora. Przekłada się to na wygodę obsługi programów na monitorze oraz na dokładność nanoszonych notatek.
Optical Bonding wpływa nie tylko na komfort dotykowej obsługi monitora, ale również oferuje niesamowitą wyrazistość obrazu i bardzo duży kąt widzenia. Dzięki temu nie jest istotne gdzie znajduje się monitor ponieważ każdy uczestnik spotkania będzie miał doskonałą widoczność.

Optical Bonding to technologia w którą zostały wyposażone monitory Newline serii VN oraz X dostępne w naszej dystrybucji.

IdeaMax – do pobrania bezpłatnie!

Zarejestruj swój monitor Newline TruTouch (seria IB, FB, UB, VN oraz X) i pobierz bezpłatnie oprogramowanie IdeaMax.Więcej informacji o programie IdeaMax na naszej stronie cyfrowa-szkola.pl

 

Zarejestruj monitor Newline TruTouch

 

POLSKA WERSJA TURNING POINT

TurningPoint 8 polska wersja jezykowaNa naszej stronie internetowej jest już dostępna nowa, POLSKOJĘZYCZNA wersja programu Turning Point (wersja 8.5.2.3)

Pobierz TurningPoint 8 PL

 

Najciekawsze z nowych funkcji TurningPoint to:

  • Wyświetlenie wszystkich odpowiedzi jakich udzielili uczestnicy w ramach pytania „Krótka odpowiedź” (do tej pory można było wyświetlić tylko 6 najpopularniejszych odpowiedzi) – odpowiedzi zostaną uszeregowane od najczęściej występującej
  • Nowy rodzaj pytania – WordCloud – prezentujący udzielone odpowiedzi w postaci chmury
  • Możliwość wybrania przez prowadzącego wyników i umieszczenie ich na dowolnym późniejszym slajdzie, aby można było je omówić w zaplanowanym momencie prezentacji
  • Portal opinii – umożliwia użytkownikom przesyłanie zgłoszeń dotyczących funkcjonowania bezpośrednio do zespołu ds. Zarządzania produktem.

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy kliknąć na logo Turning Technologies, które znajduje się na dole głównego interfejsu oprogramowania a następnie na przycisk Check for updates…

 

Przypominamy również, że po odinstalowaniu poprzedniej wersji i zainstalowaniu nowej należy wybrać odpowiedni region podczas instalacji – Europa/Afryka/Bliski Wschód/Rosja

 

Więcej informacji o programie TurningPoint 8

 

Program TurningPoint 8Program TurningPoint 8Program TurningPoint 8

 

Laboratorium przyrodnicze Globisens w Azerbejdżanie

Mobilne, cyfrowe laboratorium przyrodnicze Globisens znane jest na całym świecie i wielu krajach zdobywa uznanie nie tylko nauczycieli lecz także i placówek rządowych.

Tak jest właśnie w Azerbejdżanie gdzie tamtejsze Ministerstwo Edukacji wprowadziło pilotażowy program wyposażenia 50 szkół w Baku w najnowocześniejsze laboratoria przyrodnicze Globisens.

Czytaj cały artykuł.

 

Oprogramowanie MozaBook z licencją na 6 miesięcy

Promocja - MozaBook z licencją na 6 miesięcy

Oprogramowanie MozaBook

z licencją na 6 miesięcy do każdego monitora interaktywnego i tablicy interaktywnej zakupionych w ramach programu Aktywna Tablica!

MozaBook

  • oprogramowanie interaktywne
  • bogata mediateka: zdjęcia, filmy  edukacyjne, modele i pliki 3D, zadania, itp.
  • możliwość tworzenia i dodawania własnych plików podzielone tematycznie
  • obejmuje wszystkie przedmioty i  poziomy nauczania
  • oprogramowanie w j. polskim
  • licencja na 6 miesięcy
  Więcej informacji o oprogramowaniu MozaBook

Promocja trwa do zakończenia programu Aktywna Tablica

Dofinansowanie szkolnych laboratoriów przyrodniczych!!!

Do 15 czerwca JST mogą składać wnioski o zwiększenie części subwencji oświatowej ogólnej z 0,4% rezerwy w roku 2018 z tytułu dofinansowania wyposażenia w pomoce dydaktyczne niezbędne do realizacji podstawy programowej z przedmiotów przyrodniczych w szkołach podstawowych.

Warto wykorzystać te pieniądze na nowoczesne, cyfrowe wyposażenie pracowni przyrodniczych, chemicznych czy do nauki fizyki.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne, mobilne, cyfrowe i kompaktowe laboratoria przyrodnicze do przeprowadzania doświadczeń z przyrody, biologii, chemii i fizyki. Unikalna konstrukcja kompaktowego dysku z wbudowanymi nawet 15 czujnikami z możliwością pracy w klasie i w terenie zapewnia komfort i szerokie spektrum funkcji umożliwiające realizację podstawy programowej.
Zapraszamy na stronę  z produktami Globisens