Nagroda dla Agraf za najlepszą dystrybucję produktów marki Newline.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę dla najlepszego dystrybutora produktów marki Newline zajmując pierwsze miejsce w Europie i drugie na świecie.

Dziękujemy naszym partnerom i klientom, którzy wybrali monitory interaktywne Newline TruTouch, tablice interaktywne Newline TruBoard, wizualizery newline TruCam i inne urządzenia marki Newline. To dzięki Waszym działaniom odnieśliśmy sukces. To dla Was stale się rozwijamy i doszkalamy. Poszukujemy nowoczesnych produktów i ciekawych rozwiązań.

Dziękujemy!!!

                             

ZMIANA NAZW MODELI TABLIC INTERAKTYWNYCH NEWLINE

Na naszej stronie w produktach pojawiły się nowe oznaczenia tablic interaktywnych marki Newline. Jest to wynikiem ujednolicenia nazw, którymi określone były tablice interaktywne na naszej stronie z oznaczeniami znajdującymi się na opakowaniach tablic. Dla ułatwienia poniżej znajduje się zestawienie starych nazw z nowymi.

R5-800                –             R5-800L

R5-800PC           –             R5-800E

R5-900PC           –             R5-900E

Nowe wnioski do programu Aktywna tablica do pobrania

Pobierz nowy wniosek do programu Aktywna TablicaNa stronie MEN zostały zamieszczone nowe wnioski o udział w programie „Aktywna tablica” dla szkół i organów prowadzących.

Poniżej nowe wnioski do pobrania na naszej stronie:

Wniosek dla dyrektora szkoły z komentarzami Wniosek dla Dyrektora szkoły Wniosek dla Organu Prowadzącego

Źródło: Departament Informacji i Promocji MEN

Już jest nowa wersja oprogramowania Workspace 10

Workspace wersja 10Ukazała się najnowsza wersja oprogramowania Workspace wersja 10 firmy Turning Technologies producenta tablic interaktywnych DualBoard i Touch Board.

Wersja 10 Workspace jest przede wszystkim stabilniejsza względem częstych aktualizacji, które pojawiają się w Windows 10. Dołożone zostało również wsparcie dla Office 2016 w ramach trybu współpracy z oprogramowaniem MS Office, a także wsparcie dla wysokich rozdzielczości występujących w coraz bardziej popularnych monitorach interaktywnych.

Nowa wersja to również zmiany związane z licencjonowaniem tego oprogramowania. W ramach wersji 10 możemy wyróżnić dwa typy licencji LITE oraz FULL.

Wersja LITE przeznaczona jest dla użytkowników tablic Dualboard, Touch Board oraz Mobi View.

Wersja Full przeznaczona jest natomiast dla wszystkich, którzy pracują na innych rozwiązaniach niż produkty  firmy Turning Technologies (np. monitorach i tablicach interaktywnych Newline) a chcieliby skorzystać z wszystkich funkcjonalności, które oferuje wielokrotnie docenione przez nauczycieli oprogramowanie Workspace. Wersja Full umożliwia szkole korzystanie z tablic interaktywnych różnych producentów stosując wszędzie to samo oprogramowanie.

Teraz Workspace 10 mogą kupić wszyscy użytkownicy tablic interaktywnych i monitorów interaktywnych nie tylko tych produkowanych przez Turning technologies.

Oprogramowanie Workspace

Monitory interaktywne TruTouch dobre rozwiązanie dla edukacji

Monitory interaktywne TruTouch

Monitory interaktywne TruTouch firmy Newline to dobre rozwiązanie dla edukacji

w połączeniu z technologią dotykową oraz multimediami zwiększają wydajność nauczania i zaangażowanie uczniów. Komfort użytkowania monitorów TruTouch związany z wysoką jakością obrazu Full HD, sporej mocy głośnikami (2x15W) czy dotykową obsługą zwiększa dołączone oprogramowanie Teach Infinity Pro.
Oprogramowanie to jest bardzo intuicyjne i umożliwia prowadzenie lekcji w sposób interaktywny. Teach Infinity Pro ma bogatą bazę narzędzi przypominającą popularneprogramy do edycji takie jak MS Word czy MS PowerPoint, dlatego rozpoczęcie pracy z tym programem nie powinno sprawiać użytkownikom większych problemów.

Wykorzystując oprogramowanie Teach Infinity Pro  można tworzyć materiały od nowa lub pracować na wcześniej przygotowanych materiałach nanosząc na bieżąco adnotacje. Można pracować na dowolnym dokumencie z komputera czy korzystać z internetu.

Monitor interaktywny TruTouch w połączeniu z programem Teach Infinity Pro to kompleksowe rozwiązanie zastępujące zwykłą tablicę szkolną i wiele innych urządzeń niezbędnych do uzyskania podobnych funkcjonalności.