Złoty medal dla laboratorium Globisens!

Złoty medal dla laboratorium Globisens!Niezmiernie nam miło poinformować, że cyfrowe, mobilne laboratorium przyrodnicze Globisens otrzymało Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nagroda ta przyznawana jest produktom spełniającym wysokie kryteria wymagań. Nagrodzony produkt powinien być innowacyjny i unikatowy w swojej klasie, wykonany ze znakomitej jakości materiałów i wytworzony w oparciu o najwyższej klasy technologie.  Jest to rekomendacja ekspertów dla produktów prezentowanych na Targach Poznańskich.

 

Cieszy nas fakt, że Zespół ekspertów wchodzących w skład sądu konkursowego wybrało właśnie laboratorium przyrodnicze Globisens.  Jest to mobilne laboratorium przyrodnicze w formie dysku pomiarowego Labdisc  z wbudowanymi kilkunastoma czujnikami. Akumulator oraz wewnętrzna pamięć dysku, pozwala na przeprowadzenie doświadczeń w klasie i w plenerze. Dysk ma wbudowany GPS,  a z komputerem lub tabletem łączy się bezprzewodowo po Bluetooth.

 

Wyniki pomiarów widoczne są bezpośrednio na wyświetlaczu dysku lub w oprogramowaniu GlobiLab na komputerze lub tablecie. Dane zapisane w pamięci Labdisc,  po powrocie do szkoły przesyłane są do komputera.

Oprogramowanie GlobiLab dostępne bezpłatnie  umożliwia wyświetlanie pomiarów w postaci wykresów, tabel, na mapie Google oraz cyfrowych mierników.

Złoty medal dla laboratorium Globisens!

Monitor Newline TruTouch seria UB – niezwykle czysty i ostry obraz

Newline TruTouch seria UB to trzy nowe monitory (65″, 75″, 86″) w naszej ofercie.

Wszystkie pracują w rozdzielczości 4K (ULTRA HD).

Posiadają zainstalowanego Androida z narzędziami do sporządzania notatek i adnotacji, wbudowaną przeglądarkę zdjęć, filmów, PDF-ów oraz Wi-Fi.

Każdy z monitorów ma możliwość rozbudowania go o wbudowany komputer (tzw. OPSa) i stworzenia rozwiązania All-In-One – zarówno dla szkoły jak i firmy.

Jak pozostałe serie zostały wyposażone w MirrorOPa który pozwala na bezprzewodowe wyświetlanie materiałów z komputerów, tabletów oraz telefonów.

Poznaj pozostałe cechy naszych monitorów 4K:

65 cali

75 cali

86 cali

 

BenQ InstaShow – nowy produkt w naszej ofercie

BenQ InstaShow™ to rozwiązanie pozwalające uczestnikom spotkania połączyć się bezprzewodowo z dowolnym urządzeniem plug and play (monitorem, telewizorem, projektorem) i wyświetlić prezentację, projekt,, film lub dowolny inny materiał ze swojego komputera. Urządzenie nie wymaga instalacji sterowników oraz żadnych programów, jest kompatybilne ze wszystkimi systemami operacyjnymi.

Dowiedz się więcej.