Najważniejsze różnice między produktami ilustruje ta tabelka.
mozaBook Classroom
 to oprogramowanie dla nauczyciela, przeznaczone na monitory i tablice interaktywne. Oferuje dostępu do bogatej bazy gotowych zasobów (modeli 3D, zdjęć, filmów, aplikacji i gier).

Najważniejsze różnice między produktami ilustruje ta tabelka.
mozaBook Classroom
mozaBook Multilang posiada te same możliwości co Classroom, ale oprogramowania i wszystkich zasobów można używać w wybranym języku obcym. Do wyboru jest 35 języków.
mozaBook Student przeznaczone jest dla uczniów, do korzystania w szkole i w domu. Umożliwia nauczycielowi szerszą współpracę z uczniami poprzez wysyłanie im materiałów, śledzenie pracy uczniów czy dawanie im zadań do zrobienia.
mozaBook Personal to oferta dla tych, którzy potrzebują korzystać z zasobów bez dostępu do internetu.
mozaweb Premium to pełen dostep do interaktywnych treści i aplikacji edukacyjnych bezpośrednio na stronie internetowej bez konieczności instalowania oprogramowania. Dostępne w wersji Student i Teacher.

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej, w tym także cena, opis parametrów technicznych urządzenia oraz specyfikacja techniczna mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Ceny umieszczone przy produktach są to sugerowane ceny detaliczne, zawierające podatek VAT (23%) i mogą ulec zmianie w zależności od aktualnego kursu walut - nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. W celu potwierdzenia cen oraz szczegółowych parametrów urządzenia i specyfikacji technicznej skontaktuj się ze sprzedawcą.