Agraf innowacyjną firmą

Agraf innowacyjną firmą.

W tym roku  31 uroczyste Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w EduAgraf innowacyjną firmąkacji połączono z obchodami XX-lecia ŁCDNiKP w Łodzi. Kolejny raz uhonorowano wielu wybitnych uczniów, nauczycieli, wykładowców, szkoły i firmy, zaangażowane we wdrażanie innowacyjnych metod i narzędzi do edukacji dzieci i młodzieży.

Agraf już kolejny raz zaliczył się do grona nagrodzonych i otrzymał certyfikat Innowacyjna firma.
Od początku istnienia firmy Agraf (1987r.) stawia ona na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań tak dla biznesu jak i edukacji. Tym bardziej cieszy fakt, że starania firmy są w tak miły sposób dostrzegane i nagradzane. Niewątpliwie wielkie gratulacje i podziękowania należą się ŁCDNiKP oraz osobiste dla Pana Dyrektora Janusza Moosa, który od 20 lat aktywnie dba o rozwój innowacji w edukacji nie tylko łódzkiej.